E-mail:[email protected]
Telefon:87 565 00 99
 
 
Znajdź najskuteczniejsze szkolenie w Twoim regionie:
Salamon Consulting
Adres:ul. Pułaskiego 65A 16-400 Suwałki
E-mail:[email protected]
Telefon:87 565 00 99
Fax:87 563 34 00
Salamon Consulting
 

DZIAŁANIA DORADCZE I SZKOLENIOWE

Działania doradcze i szkoleniowe

Wśród klientów usług szkoleniowo-doradczych Salamon Consulting są m.in.:

Bank Spółdzielczy w Koronowie (Koronowo)
ELPIGAZ Sp. z o.o. (Gdańsk)
Urząd Gminy Stopnica (Stopnica)
Starostwo Powiatowe w Polkowicach (Polkowice)
Urząd Gminy Tymbark (Tymbark)
PUH MPO Sp. z o.o. (Białystok)
Przetwórstwo Rybne ŁOSOŚ Sp. z o.o. (Słupsk)
ORLEN Ochrona Sp. z o.o (Płock)
TERMOPLAST Sp. z o.o (Libiąż)
UNIBUD PLUS Sp. z o.o (Bielsk Podlaski)
STOLBUD S.A. (Włoszczowa)
TANGO Agencja Reklamowa (Łódź)
POLGRUNT(Kluki)
MTM Sp. z o.o. (Straszęcin)
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej (Przasnysz)
PHU MARKET Sp. z o.o. (Białystok)
LAKMA (Warszawa)
HULANICKI TRADE Andrzej Hulanicki (Chełm)
ENTRA (Pruszcz Gdański)
PHUP ROY (Żywiec)
KĘDZIERSKA RZESZUTKO Bożena PPHU (Lublin)
TWO-MET Spółdzielnia Inwalidów (Zgierz)
SERTOP Sp. z o.o. (Tychy)
OL-JU Hurtownia Artykułów Przemysłowych (Ząbki)
PPH JAVORIMEX (Marki)
TREMIX Sp. z o.o. (Warka)
KK Studio (Radom)
ZAWGAZ (Suchy Las)
Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie PZZ (Bolesławiec)
Olsztyńska Fabryka Mebli Sp. z o.o. (Olsztyn)

EXFOLMO Sp. z o.o. (Sochocin)
ENKO S.A. (Gliwice)
Urząd Miejski w Koronowie (Koronów)
MONA Sp. z o.o. (Suwałki)
SPECOODLEW Sp. z o.o. (Kraków)
Spółdzielnia Inwalidów Postęp (Sandomierz)
Zakład Wędliniarski Andrzeja Stania (Świerklany)
Urząd Gminy Olszewo-Borki (Olszewo Borki)
WIERZYNEK S.A. (Kraków)
Starostwo Powiatowe (Tomaszów Mazowiecki)
Zakład Przemysłu dziewiarskiego LIDO Sp. z o.o. (Łódź)
Handlowa Spółdzielnia Inwalidów (Tczew)
JANÓW Sp. z o.o. (Łódź)
ZMP Mera-Poltik Sp z o.o. (Łódź)
PKP Informatyka (Warszawa)
Przedsiębiorstwo SWORD Piły Taśmowe (Gdynia)
SŁOWIANKA Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów(Szczecinek)
ELWAT Elektromechaniczna Spółdzielnia Inwalidów (Wrocław)
PETRO-OIL Pomorskie Centrum Sprzedaży Sp. z o.o. (Gdańsk)
Urząd Gminy w Kowiesach (Kowiesy)
ARKAS Sp. z o.o. (Jawor)
WARTEKS Sp. z o.o. (Tarnów)
Zakłady Naprawcze mechanizacji Rolnictwa S.A. (Łobez)
Bank Spółdzielczy w Prabutach (Prabuty)
GARDNER POLAND (Tczew)
Gabinet Stomatologiczny EURODENT (Gdańsk)
DELTA Sp. z o.o. (Gdańsk)
SUPON Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
ONKEN Polska Sp. z o.o. (Maków Mazowiecki)
Zakład Energoinstalacyjny ZAEL (Gdańsk)
BENOX B. Kaszubowski Sp. J (Gdynia)
HASCO POLSKA Sp. z o.o. (Bydgoszcz)
IQS Poland s.c. (Bydgoszcz)
OLICON Sp. z o.o. (Gdańsk)
Zakłady Magnetyzowe ROPCZYCE S.A. (Ropczyce)
REIS Sp. z o.o. (Kraków)
ORNATUS Piotr Adamczewski (Kraków)
Zakład Usługowo Handlowy AMAR Antonii Marcinek (Wieliczka)
POKÓJ Chemiczna Spółdzielnia Inwalidów (Kraków)
Klęczany Spółka z o.o. Kopalnia Surowców Skalnych (Klęczany)
FINNFOREST POLSKA Sp. z o.o. (Konstancin-Jeziorna)
GUHRING Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
LOMAN Sp. J. Dziewiarstwo Maszynowe Krawiectwo Konfekcyjne (Bielsko-Biała)
OPTIKON Zakład Optyczny (Piotrków Trybunalski)
KLER S.A. (Dobrodzień)
HIPOKRATES Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska NZOZ (Zabrze)
WIKO ZPUH Dariusz Wilkowski (Mysłowice)
M.A.T. Sp. z o.o. (Łódź)
UZDROWISKO CIECHOCINEK S.A. Przedsiębiorstwo (Ciechocinek)
BTL Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów (Łódź)
MIRAN (Łódź)
BUDOMEX PUZA Sp. J. (Gołdap)
Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA (Ozorków)
Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. (Lublin)
BUDOMEX GLASS s.c. (Gołdap)
Warszawskie Zakłady Zielaskie HERBAPOL (Pruszków)
Hotel PIAST Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Turystyczne (Bolesławiec)
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury (Poznań)
BINDER INTERNATIONAL WARSZAWA Sp. z o.o. (Warszawa)
Centrum Koordynacji Biznesu (Warszawa)
PHPU ASD Jolanta Cegielska (Łódź)
ASD Sp. z o.o. (Łódź)
HEINZ PLASTICS POLSKA Sp. z o.o. (Działdowo)
DANTEX Tadeusz Rafałowski (Łomża)
NETTER Zakłady Mięsne (Zambrów)
TG - Tapicernia Gniewskowo (Gniewkowo)
FUJI-MEDIA Iwona Anna Skrzekut (Giżycko)
COMPENSUS Sp. z o.o. (Zabrze)
Centrum Hydrauliczne Sp. z o.o. (Bytom)
Uni-Art Wiesław Malik Firma Prywatna (Katowice)
MEURS Polska Sp. z o.o. (Warszawa)
Płockie Zaklady Drobiarskie SADBOR S.A. (Płock)
REXAM Szkło Wyszków S.A. (Wyszków)
Słodkie Upominki (Warszawa)
Inventia Sp. z o.o. (Warszawa)
Polski Związek Karate (Warszawa)
BKK Inwest Maciej Szynkarek (Leszno)
Mostostal Wrocław S.A. (Wrocław)
MERA-PNEFAL Sp. z o.o. ZPC (Warszawa)
Business Trading Group Sp. z o.o. (Warszawa)
VOLA DECORUM s.c. (Warszawa)

TOWARES Sp. z o.o. (Myślęcinek)

SORIMEX Sp. z o.o. (Toruń)

FENIKS Sp. z o.o. (Krosno)

DIPOL F.H.U. (Sandomierz)

Metalzbyt Polska Sp. z o.o. (Rzeszów)

BIOWET Sp. z o.o. (Puławy)

Urząd Marszałkowski w Łodzi (Łódź)

VADAIN INTERNATIONAL Sp. z o.o. (Grudziądz)

KABE Sp. z o.o. (Mikołów)

SCHIEDEL Sp. z o.o. (Opole)

WIBAKO (Juszczyn)

FAMOS Sp. z o.o. (Starogard Gdański)

HARPER HYGIENICS S.A. (Mińsk Mazowiecki)

Fabryka Aparatury Pomiarowej PAFAL (Świdnica)

AVISA Sp.j. (Białystok)

RELPOL S.A. (Żary)

POLLENA-EWA S.A. Fabryka Kosmetyków (Łódź)

WUTEH S.A. Fabryka Mebli (Toruń)

NIVELCO-POLAND Sp. z o.o. (Gliwice)

PRINT CYCERO Drukarnia (Częstochowa)

ARIADNA S.A. Fabryka Nici (Łódź)

DRABPOL Sp.j. Piotr Drabczyński i Wspólnik (Mykanów)

DYDONA Sp. z o.o. (Osowiec)

ASMET Sp. z o.o. S.K.A. (Piastów)

ELZAB S.A. Zakłady Urządzeń Komputerowych (Zabrze)

CHŁODNIA OLSZTYN Sp. z o.o. (Olsztyn)

GEORG UTZ Sp. z o.o. (Kąty Wrocławskie)

PUPH MONROL Sp. z o.o. (Mońki)

ODLEWNIA ŻELIWA BYDGOSZCZ Sp. z o.o. (Bydgoszcz)

DAMET Sp.j. (Chwaszczyno)

Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o. BARBARA LUIJCKX (Inowrocław)

WAKO-FORSTER Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)

IZOLACJA-JAROCIN S.A. (Jarocin)

PHT SUPON Sp. z o.o. (Lublin)

BARTPOL s.c. Zygmunt Kostrzewski Ewa Kostrzewska-Rusinowska (Grzebienisko)

TES Sp. z o.o. (Daleszyce)

PHARMENA S.A. (Łódź)

ELMEHURT Sp. j. (Włocławek)

OSTEOPLANT Fundacja Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego (Poznań)

Hotel FILMAR (Toruń)

TOMRA ORWAK Polska Sp. z o.o. (Łódź)

Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. (Bytom)

Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne BIOLAB (Ostróda)

FHU FARMER CO (Bochnia)

Pracownia Cukiernicza Adam Adamek (Kraków)

STACJA NOWA GDYNIA Sp. z o.o. (Łódź)

TYLDA Sp. z o.o. (Zielona Góra)

PHU LENEVIA Jacek Leńczuk (Cieszyn)

DOMEX Sp.j. Lis Ryndak-Czuchra (Tarnów)

LUBUSKIE CENTRUM BUDOWNICTWA Piotr Bekier (Świebodzin)

JP Sp. z o.o. (Kraków)

ABM S.A. (Kraków)

AKU Sp. z o.o. (Tczew)

ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o. S.k.a (Kraków)

ANIGER Regina Paterczyk (Poznań)

AUTOMATIC SYSTEMS ENGINEERING Sp. z o.o. (Gdańsk)

BIELSTYL Sp. z o.o. (Bielsko-Biała)

BOSMAL Sp. z o.o. Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji (Bielsko-Biała)

CEWAR Sp.j. (Lublin)

DEMAG CRANES & COMPONENTS Sp. z o.o. (Warszawa)

EKOFLORA Przedsiębiorstwo Ekologiczne Tadeusz Siewielec (Kraśnik)

ESKULAP Sp.j. (Gliwice)

HERT Sp. z o.o. S.k. (Warszawa)

OPTIMAL Wojciech Tatka (Skoczów)

POL-HUN Sp.j. (Koluszki)

PROMAT TOP Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o.o. (Warszawa)

PPiH RESTOL Sp. z o.o. (Bratkowice)

SCHOMBURG POLSKA Sp. z o.o. (Kutno)

SG EQUIPMENT LEASING POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa)

MEBELUX Sp. z o.o. (Ostróda)

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. (Bydgoszcz)

CLARIN (Białystok)

EXPOL Sp. z o.o. (Zielona Góra)

AGRO-KOCIĘBA Bogdan Kocięba (Czarnocin)

INTEGART Sp. z o.o. (Błonie)

AVA Sp. z o.o. (Białystok)

ALL SPICE (Dziekanów)

KNITTEX PPUH (Łódź)

KLIMAWENTEX Sp. z o.o. (Rzeszów)

INSTYTUT SYNTEZ CHEMICZNYCH (Puławy)

GUMET Sz. Geneja Sp. j. (Kraśnik)

CENTRUM HYDRAULIKI DOH Sp. z o.o. (Bytom)

MULTIFARB (Rzeszów)

Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. (Ropczyce)

OPTIMAL (Skoczów)

OPAKO Sp. z o.o. (Wrocław)

WOLNOŚĆ MEBLARSKA Sp. z o.o. (Lidzbark)

OIL CENTER Sp. z o.o. Sp. k (Warszawa)

SZABEL (Koszalin)

SOKÓŁKA Okna i drzwi S.A. (Sokółka)

POSTEL COLLECTION Sp. J. (Racula)

BSN BIERSIN Polski Producent Wyrobów Elektrotechnicznych (Bierutów)

Centrum Hotelowo-Konferencyjne WITEK (Modlniczka)

Best Western Plus Q Hotel (Wrocław)

SIRO-Poland Sp. z o. o. (Radom)

TURCK Sp. z o.o. (Opole)

BIBUS MENOS Sp. z o.o. (Gdańsk)

DONAUCHEM POLSKA Sp. z o.o. (Rokietnica)

TES Sp. z o.o. (Niwki Daleszyckie)

ANMIT S.C. (Szczecin)

LIDEX Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji (Warszawa)

NABER POLSKA Sp. z o.o. (Olsztyn)

PPHU POL-SKÓR (Łódź)

WIMED Sp. z o.o. (Tuchów)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON Sp. z o.o. (Lublin)

GUMET Sp. J. (Kraśnik)

EFPRINTA Sp. z o.o. (Radom)
KIK Sp. z o.o. Sp. k. (Białystok)

Zakład Produkcji Obuwia "NIK" (Trzebieszów)

HMY POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa)

INWENCJA (Lublin)

PUH BASIC (Pabianice)