E-mail:[email protected]
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

Szkolenia multimedialne

SZKOLENIE Z PSYCHOLOGII ROZMOWY HANDLOWEJ Z ELEMENTAMI NEGOCJACJI NA CD ROM


To unikalne na skalę światową szkolenie w wersji prezentacji w programie Microsoft PowerPoint. Prezentacja liczy ponad 2200 slajdów ilustrowanych żartobliwymi zdjęciami i rysunkami. Gwarantuje łatwość przyswajania treści i jednocześnie dobrą zabawę, a przede wszystkim wyśmienite efekty w postaci wzrostu sprzedaży dla tych, którzy stosować będą rozwiązania i techniki wskazane w materiale szkoleniowym. Celem jest pokazanie metod skutecznej rozmowy handlowej. Wskazany jest szereg błędów i problemów, na jakie zazwyczaj napotykają w rozmowie handlowcy oraz sposoby właściwego reagowania na nie.

Szkolenie odsłania tajniki psychologii dialogu, wskazuje na napięcia i emocje i tłumaczy, jak sobie z nimi radzić w praktyce. Dziesiątki trudnych tekstów klientów, pytania, jakie powinien stawiać dobry handlowiec, trudne sytuacje w kontakcie, liczne przykłady - to wszystko w jednym materiale, który jest do wykorzystania albo jako materiał prezentacyjny do szkolenia wewnętrznego, albo materiał szkoleniowy dla swoich handlowców, którzy mają go do dyspozycji wtedy, gdy mają do rozwiązania jakiś konkretny problem w kontakcie z klientem.

Jeśli poświęcisz na każdy slajd tylko 10 sekund, szkolenie zajmie Ci efektywnie ponad 6 godzin zegarowych. To ogromna dawka wiedzy i praktyki. Świetna zarówno dla początkujących, jak też dla ekspertów. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na przyswojenie treści, to z reguły średnio będzie to 20 sekund na slajd czyli 12 godzin szkolenia.

Forma prezentacji treści jest wyjątkowo lekka i przystępna – bez sztywnego i naukowego języka, dotkniesz konkretnych problemów, które dotyczą każdego typu sprzedaży, w której rozmowa handlowa jest konieczna.

Prezentowane techniki są unikalne, ale od kilku lat stosują je z ogromnym powodzeniem handlowcy pracujący w kilkudziesięciu polskich firmach. Zmiana efektywności sprzedaży w tych firmach jest rewolucyjna.

Jak często wydaje Ci się, że Twoje reakcje są schematyczne? Że zbyt łatwo poddajesz się klientom, którzy mówią "nie", ulegasz różnym formom manipulacji i nacisków? Sprzedawcy przegrywają z sugestią klientów komunikujących: "I tak mi nie sprzedasz". Stosowanie prezentowanych technik pozwala sprzedawać także w takich przypadkach.

Szkolenie w wersji na CD ROM stanowi samodzielny produkt treningowy dla handlowców. Jego skuteczność wzrasta w połączeniu z prowadzonymi szkoleniami z zakresu mistrzowskich i hipnotycznych technik sprzedaży oraz praktycznymi warsztatami z tej dziedziny.

 

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SALAMON CONSULTING Mariusz Salamon z siedzibą pod adresem: 16-400 Suwałki, ul. Pułaskiego 65a, wpisana do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej. SALAMON CONSULTING jako administrator danych dokłada wszelkich starań, aby zapewnić poufność i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz przetwarzać je zgodnie z przepisami prawa. SALAMON CONSULTING przetwarza Państwa dane osobowe w celu umożliwienia Państwu dokonywania rezerwacji i zakupu usług świadczonych przez SALAMON CONSULTING. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może uniemożliwić korzystanie z usług oferowanych przez SALAMON CONSULTING w takim stopniu, w jakim dane są niezbędne do prawidłowego wykonania tych usług. Mają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia, a także do kontroli przetwarzania danych osobowych, które Państwa dotyczą zawartych w zbiorach danych. W celu skorzystania z tego uprawnienia należy skontaktować się z SALAMON CONSULTING.

                
    


Przesyłka zostanie dostarczona do zamawiającego w przeciągu 10 dni roboczych od złożenia zamówienia (wraz z potwierdzeniem dokonania płatności).

Warunkiem realizacji zamówienia jest przekazanie kwoty wynikającej z zamówienia na konto Salamon Consulting:
ALIOR BANK 02 2490 0005 0000 4500 8705 8812