E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

W jaki sposób właśnie teraz przygotować i zrealizować Plan Znaczącego Wzrostu Sprzedaży?

2023-07-26

Czasy są „trudne” i dla wielu oznacza to dobre usprawiedliwienie słabych wyników i mniejszej aktywności.

A może trafniej jest powiedzieć: Obecna sytuacja jest Wyzwaniem

 Wszystkich, którzy są gotowi podjąć wyzwanie zapraszam  na premierowe szkolenie 29 sierpnia.

 

To co powiem jest owocem pracy wdrożeniowej zrealizowanej w 24 krajach z grupą łącznie 120 firm,  w tym 5 w Polsce, z którymi pracowałem osobiście. We wszystkich zdiagnozowano najpierw „zespołową depresję” (przekonanie, że się nie da…), a finałem już po roku był znaczący wzrost sprzedaży.

„Kryzysy” są groźne, gdy wywołują spadek Energii. Gdy taki stan depresyjny przytrafi się szefowi albo handlowcowi – mamy duży Problem. Jeszcze gorzej, gdy depresja biznesowa dotyka cały zespół ! Jak to odwrócić?

Najnowsze badania z zakresu neuropsychologii pokazują fenomen neuropsychologii hormonalnej. Okazuje się (niby żadne odkrycie, a jednak...), jak bardzo nasze własne działania i energia zależą od pobudzenia odpowiednich hormonów. Rzecz w tym, że możesz na to wpływać samodzielnie.

Przekonaj się, jak to działa i jak bardzo zmienia nastawienie Twoje własne, zespołu, którym kierujesz albo trudnego, wymagającego, upierdliwego Klienta.

Niby jedziemy na tym samym wózku, ale niektórzy, stosując najnowsze metody, odjeżdżają nam zupełnie. Inna liga i to tylko dlatego, że niektórzy handlowcy, szefowie decydują się kompletnie zmienić sposób działania.

Do tej "jazdy" zapraszam i Ciebie.

Warto!

 

Do zobaczenia 29 sierpnia

dr Mariusz Salamon