E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

Skorzystaj z dofinansowanej pomocy specjalisty w rekrutacji i wdrożeniu fachowców na stanowiska kierownicze lub handlowe

2022-12-30

 

Dobór kadr na stanowiska kierownicze i / lub związane ze sprzedażą i obsługa klienta to zawsze bardzo poważne i trudne wyzwanie. Szczególnie teraz.

Dlatego polecam dofinansowaną pomoc w procesie rekrutacji, szkoleniu oraz wprowadzeniu do pracy osób na stanowiska kierownicze, handlowe i / lub do obsługi klientów.

Usługa może być realizowana na żywo, ale polecam korzystny i znacznie bardziej ekonomiczny oraz praktyczny wariant online.

Pomagamy nie tylko dobrać, wdrożyć czy przeszkolić kandydatów, ale także pomóc rozwinąć umiejętności osób już pełniących funkcje menedżerów w dowolnym zakresie lub specjalistów od sprzedaży i obsługi klientów.

W tym celu wykorzystuję najnowszą wiedzę i praktyczne zalecenia z zakresu neuropsychologii zarządzania, sprzedaży i relacji w zespołach oraz z klientami.

 

Na czym to polega?

1. We wstępnej rozmowie ustalamy, kogo i do czego dokładnie potrzebujesz?

2. Na tej podstawie ekspert neuropsychologii przygotowuje szczegółowy zakres pytań do kandydatów, które pozwolą prawidłowo zidentyfikować niezbędne cechy kandydata / kandydatki na stanowisko kierownicze w dowolnym zakresie, bądź handlowe, a także inne związane z obsługą klientów zewnętrznych lub wewnętrznych.

3. Ekspert prowadzi rozmowę kwalifikacyjną lub rozmowę z przyjętym już do pracy kandydatem / kandydatką, by określić poziom predyspozycji i przydatności na danym stanowisku. Ustala też ewentualne zadania niezbędne dla właściwej oceny predyspozycji i rzeczywistego zaangażowania lub umiejętności.

4. Uzgadniamy niezbędny Zakres Rozwoju i Indywidualną Matrycę Kompetencji, które pomogą w dalszej pracy z osobą będącą kandydatem albo już pełniącym funkcję szefem / handlowcem.

5. Potem pomagamy, o ile to potrzebne, w zakresie wdrożenia, szkolenia czy coachingu i opieki merytorycznej nad daną osobą, dbając o jej optymalny rozwój i efektywność pracy.

 

Co zyskujesz?

1. Dobrze dobrane i przygotowane do pełnienia swojej funkcji kadry.

2. Wiedzę na przyszłość, jak to robić lepiej i skuteczniej także samodzielnie.

3. Ogromną oszczędność i ochronę przed zatrudnianiem niewłaściwie dobranych kadr.

4. Pomoc bieżącą w kierowaniu rozwojem także już zatrudnionych liderów.

5. Doradztwo w zakresie bardziej efektywnego sposobu organizacji i zarządzania Twoim zespołem.

 

Warunki?

1. Dofinansowaniu podlegają wszystkie firmy zarejestrowane w Polsce niezależnie od skali wielkości, branży, pochodzenia kapitału czy kondycji finansowej.

2. Dofinansowanie nie stanowi pomocy de minimis, ani nie jest formą pomocy publicznej, dzięki czemu nie ma żadnych dodatkowych wykluczeń.

3. Dofinansowanie zmniejsza koszt ponoszony przez firmę, dzięki czemu odpada potrzeba czekania na zwrot kosztów.

4. Opłacasz tylko efektywnie wykorzystane godziny pracy eksperta.

 

Zgłoszenia

Szczegółowe informacje i zgłoszenia prosimy kierować mailem lub telefonicznie do:

Emilia Kuźmiuk (dyrektor zarządzający Salamon Consulting), e-mail: ek@salamon.pl, tel. 535 300 225

 

Usługi objęte powyższym projektem realizuję osobiście.

Pozdrawiam i życzę optymalnych kadr

 

dr Mariusz Salamon