E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

MSZ czyli Mechanizm Szybkiego Zamknięcia

2023-02-15

Czasy są trudne, a jednak da się Sprzedawać Więcej i Skutecznie Zdobywać Nowych Klientów.

W 2022 roku Program Rozwoju Zarządzania i Sprzedaży weryfikował w praktyce Mechanizm Neuropsychologiczny pozwalający uzyskać najlepsze wyniki wzrostu sprzedaży w dwóch /trzech grupach klientow:

1. Stałych Dystrybutorów Kluczowych i / lub Stałych Klientów Biznesowych - co zrobić, by u Klientów sprawdzonych, u który mamy stabilny poziom sprzedaży, jednak dokonać znaczących wzrostów?

2. Zupełnie Nowych Klientów, w tym Ewidentnie Ważnych Klientów Konkurencji - jak przekonać ich do współpracy w możliwie szybki i skuteczny sposób?

Wynikiem ubiegłorocznych badań i wdrożeń jest MSZ - Mechanizm Szybkiego Zamknięcia

28 marca 2023 odbędzie się szkolenie, jak praktycznie korzystać z tego najlepszego na dziś narzędzia neuropsychologii sprzedaży?

Spotkanie zalecam dla firm, które prowadzą sprzedaż B2B i pracują ze stałymi klientami / dystrybutorami i / lub poszukują całkiem nowych podmiotów do współpracy i oczekują możliwie szybkiego skutku.

Mechanizm Szybkiego Zamknięcia testowany także w Polsce przez cały 2022 rok pokazuje, jak szybko można uzyskać znacząco wyższe efekty w obu grupach wskazanych wyżej.

 

Spotkanie rozpocznie się 28 marca o godzinie 9.00 - wyjaśnienie zajmie zaledwie 2 godziny.

Gwarantuję Efekty i zapraszam - poprowadzę je osobiście

 

dr Mariusz Salamon