E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

Letnia Akademia Umiejętności EDYCJA VI

2023-04-26

 

W ramach VI edycji  dofinansowanego w tym roku aż do 60% przez Program Rozwoju Sprzedaży tylko 16 firm w  Polsce będzie mogło skorzystać z profesjonalnych szkoleń wykorzystujących najnowszą wiedzę i praktykę z zakresu neuropsychologii w trzech obszarach:

  1. Lepsza współpraca, komunikacja, motywacja i organizacja zespołu w Twojej firmie.
  2. Znacznie bardziej efektywna sprzedaż z wykorzystaniem metod najskuteczniejszych handlowców świata i najnowszej wiedzy neuropsychologicznej i neuromarketingowej.
  3. Jak skuteczniej zarządzać i radzić sobie ze stresem w obecnych specyficznych, często trudnych czasach?

 

W każdym z tych obszarów możesz wybrać odpowiednią dla Twojego zespołu firmowego liczbę szkoleń:

 

Moduł 1. - by lepiej zintegrować grupę, nauczyć lepszej komunikacji, wspólnej realizacji celów, odpowiedzialności za efekty własnej pracy

szkolenie 1 A) Jedna Firma – Jeden Cel

szkolenie 1 B) Jak nie zwariować z trudnymi ludźmi?

szkolenie 1 C) Płeć Mózgu w Sprzedaży i Zarządzaniu

 

Moduł 2. - czyli najskuteczniejsze podpowiedzi w sprzedaży

szkolenie 2 A) Mechanizm Szybkiego Wzrostu zarówno efektywności, jak też Kwoty Marży

szkolenie 2 B) Jak wykorzystać doświadczenia najskuteczniejszych handlowców w praktyce?

szkolenie 2 C) Mistrzowie Sprzedaży i Obsługi Klienta – czyli efektywniejszy proces sprzedaży

 

Moduł 3. - czyli najnowsze podpowiedzi, jak zarządzać lepiej dziś? Jak to robić skutecznie od Brygadzisty po Prezesa?

szkolenie 3 A) Jak dziś być mistrzem w zarządzaniu?

szkolenie 3 B) Od zarządzania dyrektywnego po skuteczne dziś liderowanie

szkolenie 3 C) Coś dla wszystkich – czyli Radzenie Sobie z Emocjami i Czasem!

 

Każde z powyższych szkoleń – warsztatów może zostać zrealizowane w wersji pełnej (dwudniowej), ale także w tzw. Wersji „light” – czyli w formie jednodniowego szkolenia (bez obszernej części praktyczno-warsztatowej).

Zalecamy wariant pełny, o ile to tylko możliwe, bo pozwala uzyskać znacząco lepszy i dużo trwalszy efekt zmian.

Wariant pełny (dwudniowy) jest też promowany przez Program Rozwoju Zarządzania i Sprzedaży znacząco wyższym poziomem dofinansowania.

W każdym przypadku projekt jest realizowany w postaci 6 h intensywnej pracy szkoleniowo-warsztatowej dziennie. Dofinansowanie obejmuje przeprowadzenie spotkania, materiały dla wszystkich uczestników i raport z uwagami i zaleceniami po spotkaniu.

Program nie przewiduje żadnych wykluczeń dotyczących uczestników ani ze względu na wielkość firmy, ani forme własności czy standing finansowy. Dofinansowanie nie stanowi pomocy publicznej, ani de minimis i po stronie wnioskującego nie rodzi żadnych obowiązków ani w zakresie sprawozdawczym ani formalnym. Jedynym, co musi zrealizować wnioskujący to złożenie zamówienia oraz wniesienie wpłaty, w tym 50% zaliczki przed spotkaniem, a pozostała płatność realizowana jest na podstawie faktury końcowej max do 7 dni od daty zakończenia szkolenia.

 

WARUNKI FINANSOWE REALIZACJI PROJEKTU:

Letnia Akademia Umiejętności rozliczana jest jako dzień pracy trenerskiej (6h) liczony ze stawki programu, czyli 400 USD / h, kurs do rozliczeń 4,16 zł = USD. pomniejszone o 60%

 czyli  koszt  za dzień w przypadku szkoleń dwudniowych  to  3.993,6 zł netto + 23% VAT

oraz 4.992 zł netto + 23% VAT w przypadku spotkań jednodniowych.

Koszt własnego dojazdu pokrywa trener,  natomiast zamawiający pokrywa we wlasnym zakresie koszty cateringu, sali, zakwaterowania własnych uczestników i  nocleg lub w przypadku szkoleń dwudniwoych 2 noclegi dla prowadzącego.

 

Terminy realizacji umawiamy w miarę dostępności.

 

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie do 25 maja 2023 roku lub do wyczerpania puli miejsc.


 

Zamówienia przyjmuje i informacji dodatkowych udziela:

Dyrektor zarządzająca Salamon Consulting

Emilia Kuźmiuk, tel. 535 300 225, e-mail: ek@salamon.pl

 

Wszystkie spotkania będę miał przyjemność poprowadzić osobiście.

dr Mariusz Salamon

Nota trenerska: dr Mariusz Salamon, jak przyznają klienci i eksperci Programu, jest najbardziej doświadczonym w Polsce trenerem i doradcą specjalizującym się w pracy z grupami handlowymi i zarządami firm w sferze neuropsychologii i psychologii sprzedaży i zarządzania. Ma za sobą ponad 3.870 dni szkoleń i bezpośredniej pracy doradczej w zespołach różnej wielkości od 1990 roku do dziś. Właściciel firmy Salamon Consulting, która od 1998 roku obsłużyła ponad 14 tys. firm i przeszkoliła łącznie ponad 38 tys. uczestników szkoleń (nr 1 w tym zakresie w Polsce). Wcześniej jezuita, z 7,5 roku stażu w zakonie słynącym z największej skuteczności działania (potężna korporacja funkcjonująca od XVI w. do dziś). Osobiście zarządzał ponad 50 handlowcami we własnej firmie, a dodatkowo wspomaga obecnie kilkanaście zespołów handlowych i zarządy wielu firm. W Programie Rozwoju Zarządzania i Sprzedaży działa bardzo aktywnie od 2009 roku. Obecnie kieruje jego działaniami w Polsce. Program dziś obejmuje 78 krajów i wykorzystuje najbardziej efektywne techniki sprzedaży i zarządzania, w tym sprawdzone w latach 2020 – 2023 metody, które przynoszą najwyższą efektywność.