E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

Jak ja się k... wyrobię? EDYCJA 2022

2021-07-20

 

To nowa edycja tego doskonale znanego i bardzo owocnego szkolenia, które porządkuje nasze podejście do organizacji czasu i pracy w unikalny sposób.
Zdradzam przede wszystkim wiele jezuickich metod, a jezuici zawsze zasłużenie uchodzili za najlepszych na świecie i niezmiernie wpływowych organizatorów.
Pokazuję sposoby proste, których stosowanie błyskawicznie pozwala zdobyć więcej czasu, a do tego chroni nerwy i pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne.
Zawsze bawiły mnie wymówki przed udziałem w takim spotkaniu, bo najczęstszą jest "brak czasu". To zabawne, że zasłaniamy się brakiem czasu przed szkoleniem, które pozwala zaoszczędzić całe mnóstwo czasu i zarobić wiele dodatkowej kasy. Przekonaj się osobiście. Założymy się?

Obok rozwiązań klasycznych będzie też więcej o odkryciach neuropsychologii, które tłumaczą, dlaczego tak dziwnie zarządzamy własnym czasem, jak dalece zależy to od konstrukcji i funkcjonowania naszego umysłu? Jak organizacja czasu zgodna ze sprawdzonymi metodami pozwala na zdecydowana poprawę wyników ekonomicznych w działaniu biznesowym, ale też na zdrowie psychiczne i bardziej zrównoważony styl życia, gdzie czas na wypoczynek jest równie ważny, jak czas pracy, a czas dla rodziny - ważniejszy i zdrowszy.

 

PROGRAM SPOTKANIA