E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
 

25 przepisów na Skuteczne Zarządzanie i Sprzedaż

2023-10-25

 

W tym roku minęło 25 lata istnienia i bardzo aktywnego działania Salamon Consulting, a jednocześnie 33 lata mojej osobistej pracy doradczej i szkoleniowej w polskim (i nie tylko) biznesie.

Przez ostatnie 25 lata świadczyliśmy usługi dla łącznie 11.565 firm - sprawdziłem przed chwila w naszym CRM, który zaczął działać równo z założeniem firmy.

W tym czasie miałem przyjemność przeprowadzenie 2.891 całodniowych szkoleń dla firm i 1.943 dni prac doradczych. Rejestr pracy też zbudowaliśmy zaczynając działalność. Z tego, co mi wiadomo, nie ma drugiego doradcy i szkoleniowca w Polsce z takim dorobkiem w biznesie.

Z tej perspektywy pragnę podzielić się z Klientami najcenniejszymi odkryciami tych lat, czyli najskuteczniejszymi na teraz mechanizmami i technikami oddziaływania zarówno w zarządzaniu własną organizacją, jak też we wpływaniu na klientów.

Wybór tylko 25 metod był trudny, bo klienci, branże, rynki, struktury organizacyjne, temperamenty szefów czy klientów i wreszcie okoliczności zewnętrzne są tak odmienne. Wybrałem te, które dziś działają. Rynek sprzed 25 lat, a nawet ten sprzed 3 lat był tak inny od tego dziś.

Nie będę zdradzał, które przedstawię podczas wyjątkowego spotkania online 28 listopada 2023. Niespodzianka. Startujemy od 9.00.

Możesz skorzystać z obecności na żywo albo z dostępu do nagrania z tego spotkania.

Zapraszam do skorzystania z tej wyjątkowej pigułki podpowiedzi. Zapewniam, że warto, bo tym razem będzie aż gęsto od treści i dla szefów wszelkich działów i dla handlowców.

A większość z tych metod ma też swoje świetne zastosowanie w życiu codziennym, bo wszędzie przychodzi nam wpływać na innych. Wiem, bo miałem okazję korzystać z tej wiedzy także w wychowaniu swojej dziewiątki dzieci i wielokrotnie zarządzając własnym zespołem, w którym w porywach pracowało nawet ponad 50 samych handlowców.

Do zobaczenia na spotkaniu

 

dr Mariusz Salamon

Salamon Consulting