E-mail:[email protected]
Telefon:87 565 00 99
 
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
 

Nie interesuje mnie bycie przeciętnym handlowcem

Data Szkolenia: 2018-03-28
Miasto: Poznań

Narastająca konkurencja, nieetyczne działania handlowców. Kupczenie, łapówki, szantaż, manipulacja.

Handlowcy konkurencji też się szkolą.

To codzienność na wysoce konkurencyjnych rynkach. 

Dobry produkt, wykształcenie, doświadczenie, renoma, jakość nie wystarcza.

Jeśli chcesz być o krok przed konkurencją i wszystkie konwencjonalne sposoby już zawiodły,

jeśli nie interesuje Cię bycie przeciętnym handlowcem,

to spotkanie jest dla Ciebie!

 

 

Tajemnica motywacji.

Możesz być najlepszym teoretykiem, możesz mieć doświadczenie, możesz od wielu lat działać i mieć przekonanie, że już nic się nie da więcej zrobić. Wiesz, jak gospodyni domowa w ciągu 24 godzin staje się najefektywniejszym handlowcem? Wiesz, że potencjał jest w Tobie? Wiesz, że tylko 1 % społeczeństwa pracuje nad swoim rozwojem i umiejętnościami po zakończeniu edukacji. Masz świadomość, że to tylko Twoja praca i wyjście ze strefy komfortu ma szansę na poprawę efektywności? 

Zasada KUPCA

Najprostsze narzędzie negocjacyjne i już leżysz na łopatkach. Wiesz jak się obronić i nie narobić w gacie przy pierwszych merytorycznych i nie merytorycznych obiekcjach? Tego nauczą Cię zakupowcy.

Twój klient mnoży OBIEKCJE – jak to dobrze, że się czepia!

Brzmi nierealnie, ale będziesz się cieszył, że Twój klient wciąż wymyśla i mnoży obiekcje, wątpliwości i z uporem maniaka kwestionuje Twoją cenę! Jak to dobrze, że poznasz kilkadziesiąt prostych sposobów na obronę swojej ceny i sprzedaży.

Moja wina, moja bardzo wielka winaà grzechy główne handlowca

Czego nie mówić, a co mówić? Dlaczego gaduły nie sprzedają. Dlaczego to Ty, a nie Twój produkt jest najważniejszy? Potrafisz milczeć?

Wiesz, jakie cechy powinien posiadać skuteczny handlowiec? Wiesz, czego szukał w Tobie pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej? Pewnie tak. A zdajesz sobie sprawę, że Twój klient oczekuje zupełnie czegoś innego. Sprawdzałeś poziom swojej inteligencji emocjonalnej?

O sztuce dopasowania.

Albo się dopasujesz, albo będziesz sprzedawał tylko podobnym sobie lub liczył na przypadek, łut szczęścia.  Jak pięknie gadać o swoich produktach i je sprzedawać? Jak Wqurwić Choleryka? Jak zawieść i zrazić Melancholika? Jak zrobić sobie wroga z Flegmatyka? Jak nie docenić i obrazić Sangwinika? Jak rozmawiać z mężczyzną o mózgu kobiety, albo z kobietą inżynierem?

Komunikacja pozawerbalna.

Pewnie chciałbyś wiedzieć, kiedy Twój klient ściemnia i kłamie. Byłoby dobrze wiedzieć, kiedy Cię spławia, a kiedy jego obiekcja jest prawdziwa i merytoryczna. Gorzej z tym, że pewnie nie chcesz wiedzieć, co Ty mówisz nie wypowiadając ani słowa. Jesteś jak książka, z której można czytać.           Dlatego też warto zainwestować w okładkę!

Negocjacje.

Jak kilka prostych trików, zasad może zmienić wszystko. To nie 13 tomowa Encyklopedia Negocjacji, którą trzeba wkuć! To kilka zasad, które permanentnie i konsekwentnie wykorzystane przynoszą niewyobrażalne efekty.

Psychologia i neuropsychologia na usługach handlowca.

Możesz się łudzić, że wszystko planujesz i świadomie dokonujesz wyborów. Możesz się łudzić, że wiesz, czego chce Twój klient. Możesz się oszukiwać i spełniać wszystkie zachcianki klienta, żeby tylko kupił… Możesz też wykorzystać zasadę konsekwencji, możesz wywierać wpływ metodą wzajemności. Możesz też nauczyć się kilku magicznych słów. Wiesz, że to, co mówisz to niezupełnie to, co chcesz powiedzieć i przede wszystkim coś innego słyszy klient. 

No dobra, ale tylko jak ja się qu... wyrobię!

Czy wiesz, co Cię najbardziej męczy w pracy? Zdajesz sobie sprawę, że to nie nawał obowiązków tylko opierdalanie się i poczucie winy? Jak w dowcipie: Kierowniku zapieprz taki, że nie ma czasu załadować…. Chcesz się zatyrać, goniąc własny ogon i słupki? A może chcesz pracować mniej i przy zdecydowanie wyższej efektywności. O zasadzie PARETO, która ratuje Twoją wątrobę, serce, żołądek a pracoholikom nawet życie!

10 nawyków (PRZYKAZAŃ) skutecznych handlowców.

Mogłeś urodzić się, jako spadkobierca majątku miliardera - jeśli bocian pomylił adresy i jesteś tam, gdzie jesteś nie masz wyjścia… Albo wypracujesz w sobie nawyki efektywności, albo będziesz frustrował się tym, że innym się udało - mają, a Ty zapierniczasz jak mróweczka i ciągle kręcisz się wokół swojej „kupy” obowiązków!

 

 

 

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA

 

PARTNERSKI PROGRAM POLECEŃ