E-mail:salamon@salamon.pl
Telefon:87 565 00 99
 
 
Znajdź najskuteczniejsze szkolenie w Twoim regionie:
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
Salamon Consulting
 

Praktyczne Narzędzia Wzrostu Sprzedaży 2021

Data Szkolenia: 2020-12-17
Miasto: SZKOLENIE ONLINE

To spotkanie jest swoistym podsumowaniem cyklu realizowanego od kwietnia 2020 r. w ramach projektu Biznesowe Antidotum na Kryzys. Podsuwamy w nim zestaw najlepszych sposobów usprawniania całego procesu sprzedaży, od prospectingu, czyli przygotowania, doboru klientów i wreszcie pierwszego kontaktu z nimi, po finalizację sprzedaży i obsługę posprzedażową. Po drodze dotkniemy sposobów bardziej efektywnego badania potrzeb, zbijania obiekcji czy finalizacji transakcji – w sprzedaży „liczy się wszystko”. A w każdym z tych etapów da się zrobić i uzyskać więcej. Wystarczy podglądać najlepszych i zastosować sprawdzone metody, ale można też na tej bazie przygotować jeszcze lepsze.

Mechanizm działania tych wybranych narzędzi pokażemy na praktycznych przykładach i modelach zastosowanych z dużym pożytkiem w polskich firmach.

Warto skorzystać z dobrych podpowiedzi i na ich bazie poszukać jeszcze bardziej dopasowanych, a przy tym świeżych własnych pomysłów.

Przełom roku jest najlepszym momentem na inspiracje i wychodzenie z kolein metod, które kiedyś były świetne, ale dziś nie zawsze przynoszą podobny efekt. Nikt nie lubi zmian wymagających wysiłku, jednak czas rocznych podsumowań i świątecznego wypoczynku sprzyja refleksji i dobrze motywuje do podejmowania nowych wyzwań. Warto to wykorzystać.